Siirtliler Dr. Şeyda Kayhan’a Emanet

Dr. Şeyda Kayhan Siirt Devlet Hastanesi Başhekimliğine Dr. Şeyda Kayhan atandı.

Giriş
Güncellenme

Anestezi uzmanı olarak iki yıldır Siirt devlet Hastanesi’nde görev yapan Dr. Şeyda Kayhan, hastane başhekimliğine atanmasının ardından göreve başladı.
Edindiğimiz bilgilere göre tayin isteme hazırlığında olan Dr. Kayhan’a Siirt Valisi Hemşehrimiz Ali Fuat Atik’in sen burada bize lazımsın, Siirtlilerin sana ihtiyacı var demesi üzerine tayin istemekten vazgeçtiği ve yapılan teklifi kabul ederek başhekimlik görevine başladı.

Yeni görevine başlayan Dr. Kayhan, “yaklaşık iki yıldır Siirt'te görev yaptığını ve hastanenin imkânlarını iyi bildiğini ifade ederek, "Bizi en çok mutlu eden vatandaşlarımızın hastaneden sağlıklı ve mutlu bir şekilde ayrılmasıdır. Devletimizin bize verdiği imkânlarla en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz ve buna devam edeceğiz. Hastane kadromuzun genişliği sayesinde il dışına sevki en aza indirgiyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti bizim için önemli durumlardan biri." dedi.

Mecburi hizmeti 'memnuni hizmet' olarak gören Dr.Kayhan instagram sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafın altına şunları yazmıştı: Bir kaç ay önce hiç tanımadığım güzel bir insan takip etmeye başladı beni,  hemen mesaj attı; ‘oradaki çocuklar için ne yapabilirim?’ diye sordu. İşte bugün Çocuk Servisinde yatan çocukların gülümseme sebebi oldu o mesaj. Arkadaşlarıyla birlikte günlerce emek verip elleriyle paketlediler. Kutularca oyuncak, kitap ve kırtasiye ürünü gönderdiler Siirt’e. Ve biz de onların saf sevgisini ilettik çocuklarımıza. Güzel insanlar iyi ki varlar. İşte instagram benim için bu işe yarıyor dedi.
Dr. Şeyda Kayhan’ın koyu bir Trabzonspor taraftarı olduğu bilinirken makam masasında bulunan isimliğinin üzerindeki, Trabzonspor arması ise dikkatleri çekiyor.