Vakfıkebirli İşadamı Siirtli Çocukların Yüzünü Güldürdü

Siirt Devlet Hastanesi’ne atandıktan sonra başarılı çalışmalar yapan Başhekim Kayhan yine çocukların yüzünü güldürdü

Giriş
Güncellenme

Bir süre önce atandığı Siirt Devlet Hastanesi’nde önemli çalışmalar yaparak halkın takdirini kazanan Başhekim Dr. Şeyda Kayhan, Pervari İlçesi’nde ihtiyaç sahibi olan çocukların yüzünü güldürmek için İstanbul’da ikamet eden Vakfıkebirli işadamı İlyas Sami Topaloğlu’ndan yardım talep etti. Yardım talebine duyarsız kalmayan işadamı Topaloğlu, çeşitli numaralarda 100 çift ayakkabı satın alarak Dr. Kayhan’a ulaştırmak için Siirt’e gönderdi. Daha önceden belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere giydirilen ayakkabılar çocukların mutluluğunun yüzlerine yansımasına neden olduğu görüldü.
      Başhekim Dr. Kayhan; Pervari isminin çeşitli nedenlerden dolayı duyulduğuna değinerek 100 ayakkabı yardımıyla gülümsettiğimiz 100 minik yürek bu gece mutlu uyuyacaklar. Sayemizde sayenizde. Destek olanlara, sebep olanlara, misafir eden Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan ve ekibi, değerli öğretmenlerimiz,  getirene götürene, emek veren herkese sonsuz minnettarım, özellikle Sayın Topaloğlu’na sonsuz teşekkürler ediyorum dedi.
    Çocukların yüzünün güldüğünü görmek mutlulukların en güzeli olduğunun altını çizen İşadamı Topaloğlu; Dr. Şeyda Kayhan hanıma böylesine bir güzelliğe bizleri ortak ettiği için teşekkür ediyorum. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, yüzlerini güldürebildiysek ne mutlu bize,dünyanın en güzel işi çocukların yüzünü güldürmek olduğunu söyledi.