Müdürü Tosun’a Yeşilay’dan Ödül

Yalova Milli Eğitime Bir Ödül de Yeşilay’dan. “En Yeşilaycı Kurum Ödülü”ne layık görülen Müdürü Ali Tosun ödülünü aldı.

Giriş
Güncellenme

En Yeşilaycı Kurum ödülüne layık görülmüş olmak eğitim camiamız için mutluluk verici olduğunu ifade eden Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun ödül töreninde yaptığı açıklamada; Eğitim camiası olarak bizlere emanet nesilleri her türlü bağımlılıktan uzak, değerleriyle büyüyen, gücünü şanlı tarihinden alan , vatanını milletini seven Bayrak sevdalısı olarak yetiştirmeye gayret ediyoruz. Marifet iltifata tabidir. Alıcısı olmayan mal zayidir derler. Bu ödül bize gayret verir, maarif ordumuza daha güzel hizmetler yapma yönünde teşvik eder. Bu ödül, son nefesine kadar sürecek bir gönül görevine adeta nefer yazmaktır.
         Bu minvalde titiz bir çalışma sonucunda ödüle layık görülen sanatçı, medya mensubu, akademi, sporcu ve siyasetçimize tebriklerimi, takdirlerimi iletiyorum. Ben buradaki her ödül sahibinin bu payeyi iş ve özel hayatında onurla, gururla ama aynı zamanda bir vazife şuuruyla taşıyacağına inanıyorum dedi.
        Sayın Cumhurbaşkanımızın uyuşturucu, sigara ve bağımlılık konusunda mücadeleci olduğunu bilindiğini ifade eden Müdürü Tosun; Siyasetteki düzenlemelerle çok önemli çalışmalar yapıldığını görüyoruz. Gençlerimiz geleceğimiz. Geleceğimizi onlara en güzel şekilde emanet edeceğimiz gençlerimiz de bizim ayrıca sorumluluğumuzdur. Gençleri korumanın, geleceği kurtarmak olduğu bilinciyle mücadeleye kararlılıkla devam edeceğiz inşallah.
      Tüm kurum ve kuruluşlarımızı Yeşilay’ın çalışmalarına gereken desteği vermeye davet ettiğini belirten Tosun;  Yeşilay tarafından hayata geçirilmekte olan projelerin her birini önemsiyor ve son derece kıymetli buluyorum. Gerçekleşen etkinliklerde ve projelerde emeği geçen Başta Yeşilay Şube Başkanımız Ali Faik Aydın ve çok kıymetli ekibine teşekkür ediyorum dedi.