Biz Beşikdüzü’ne hizmet için, huzur için yola çıktık.

31 Mart yerel seçimlerinde Beşikdüzü Belediye Başkanlığına seçilen eski başkan Ramis Uzun görevi Orhan Bıçakçıoğlu’ndan teslim aldı.

Giriş
Güncellenme

Başkanlık makamında düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Beşikdüzü eski Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu;  “Sizleri ve arkadaşlarınızı tebrik ediyorum. Biz beş yıl önce sizlerden bu göreve devraldık.  Bugün itibariyle bu görevi sizlere devrediyorum. Sizleri burada karşıladık. Hiçbir kırgınlık olmadan güzel bir seçim süreci geçirdik. Ben sizlerden bu görevi devralırken 17 milyon TL ile borç devraldım. Bugün itibariyle 71 milyon TL borç ile sizlere devrediyorum.   Ben sizlere ve tüm meclis üyelerine başarılar diliyorum” dedi.

Seçim sonuçları ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum diyen  Başkan Ramis Uzun,  Bu süreçte Beşikdüzü halkı bizleri ve ekibimizi bu göreve layık gördü. Tüm Beşikdüzü halkımıza özellikle teşekkür etmek istiyorum. Biz Beşikdüzü’ne hizmet için, huzur için yola çıktık. Belediye meclisi üyesi arkadaşlarımızla, muhtarlarımızla, belediye personelimizle ve Beşikdüzü halkımızla el ele vererek ilçemize güzel hizmetler kazandıracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Biz Beşikdüzü halkımızın güvenine layık olmak için gece gündüz çalışacağız” dedi.