Trabzonspor Dergisinin 163. sayısı bayilerde!

Birbirinden renkli yazı ve röportajların yer aldığı Trabzonspor Dergisinin 163. sayısı bayilerde!

Giriş
Güncellenme

Yine dopdolu bir içeriğe sahip dergimizin bu ayki kapağında; yükselen form grafiği ve A Milli takımın kalesine göz kırpan performansıyla herkesin dikkatini çeken genç kalecimiz Uğurcan Çakır yer alıyor.

Ayrıca dergimizde Fransız asıllı stoperimiz Zargo Toure’nin bilinmeyen yönlerini soru cevaplarla öğreniyor, “Uzaktaki Hikâyeler” köşesinde ilk defa bir yabancı taraftarımızı İspanyol Jesus’u ağırlıyoruz.

Dünyadan Futbol ve Ronaldo’ya özel portre köşesi ile tarihe ışık tutan “İlk Türkiye Kupası’nın Hikayesi” başlıklı yazılarımız yine Trabzonspor okurlarının beğenisine sunuluyor.

Servet Özkara'nın kardeş futbolcular yazı dizisi kapsamında kaleme aldığı “Tabutçu Kardeşler” yazısı, engelini kendi çabalarıyla aşmaya çalışan genç teknik direktör adayı Ümit Yıldırım’ın mücadelesi ve Turgay Beşyıldız imzalı Siirt’teki Trabzonsporlu Valimiz Ali Fuat Atik’in röportajı Trabzonspor Dergisi Nisan sayısının önemli başlıklarından…

Uğur Biryol’un “Fırtına’nın Bahar Pusulası” başlığıyla okuyucularımıza aktardığı Çat Vadisi’nin güzellikleri, “Trabzon’un Cazıları”nın buluştuğu festival ve genç taraftarımız İrem Gülay’ın kaleme aldığı “Nayinoo”başlıklı yazısını yine dergimizde bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz ay hayata gözlerini yuman kulübümüzün kurucularından Sabit Sabır’ın anısına Trabzonspor’un kuruluş yıllarını anlattığı röportajı, Trabzon’un yetiştirdiği sanatçılardan Ardan Özmenoğlu ile gerçekleştirdiğimiz sanat ve Trabzon üzerine sohbet, efsane futbolcumuz Ali Kemal Denizci’nin gençlere öğütlerinin yer aldığı “Samimiyet… Sabır… Sebat…” başlıklı yazısı ve daha pek çok içeriğin bulunduğu Trabzonspor Dergisi'nin 163. sayısı Bordo-Mavi okurlarımızın huzurunda...

Tüm bu içeriklere ek olarak stickera dönüşen futbolcularımız ve hediye posteri yine dergimizde bulabilirsiniz.