Dr. Yavuzyılmaz Balıkesir İl Sağlık Müdürü Oldu

Başarılı çalışmalara imza atan Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, Aydın'daki görevinin ardından Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü görevine atandı.

Giriş
Güncellenme

Geçtiğimiz yaz aylarında önce Gümüşhane’ye Sağlık Müdürü olarak atanan ve kısa sürede güler yüzü ve konusuna hakim olması nedeniyle Aydın’a atanan hem çok sevilen hem de başarılı çalışmalara imza atan Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, Aydın'daki görevinin ardından Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü görevine atandı. 

Aydın’da kısa bir süreliğine İl Halk Sağlığı Müdürü olarak da görev yapan Dr. Yavuzyılmaz, Avrupa birliği projesi kapsamında Viyana’da bulunuyordu. 

Dr. Fevzi Yavuzyılmaz Kimdir?
1973 yılında Vakıfkebir’de dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Vakıfkebir’de tamamlayan Yavuzyılmaz, 2001 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’den mezun oldu. Doktor olarak göreve Rize’de başlayan Yavuzyılmaz, Türkiye genelinde bir çok hastanede görev yaptı. 2010 yılında Düzköy İlçe Hastanesine Kurucu Başhekimliği görevine atanan Yavuzyılmaz, sırasıyla Akçaabat İlçe Sağlık Müdürlüğü, Ortahisar İlçesi İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde görevler üstlendi. 2016 yılında Aydın İli Halk Sağlığı Müdürü olarak görev yapan Yavuzyılmaz, 30 Haziran 2017 tarihi itibari ile Gümüşhane İl Sağlık Müdürü olarak atanmıştır. 31 Ekim 2017 tarihinde ise Aydın İl Sağlık Müdürü olarak göreve başladı.