Gazeteci Muhammet Taş defnedildi

Amansız hastalığa yenik düşen Beşikdüzü Belediyesi Basın Danışmanı ve Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyesi Muhammet Taş (44), defnedildi.

Giriş
Güncellenme

Beşikdüzü İlçesi Duygulu Mahallesi’nden olan Muhammet Taş uzun yıllar Büyükliman Yöresi’nde gazetecilik yapmış, kendi çıkardığı gazetelerin yanı sıra, bölge gazetelerinde ve ajanslara haber göndermişti. Merhum Taş, eçtiğimiz seçimler sonrası Beşikdüzü Belediyesi’nde basın danışmanı olarak çalışmaya başlamıştı.

Yaklaşık olarak iki yıl önce beyin tümörü teşhisi ile tedavi görmeye başlayan Muhammet Taş, tümörün motor bölümünde olması dolayısıyla ameliyat edilememişti. 3 ay önce hastalığının ilerlemesi sonucunda Trabzon İmperial Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesine kaldırılarak burada tedavi altına alınan Muhammet Taş hastalığının ilerlemesi sonucunda bu sabaha karşı aynı hastanede yaşamını kaybetti. Evli ve iki çocuk babasıydı.

 Muhammet Taş bugün ikindi namazına müteakiben Beşikdüzü Merkez Eski Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Duygulu Mahallesi’ndeki aile kabristanlığında toprağa verildi.