Başkan Sağlam’ın Vakfıkebir esnafından ricası var!

Vakfıkebir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kadem Sağlam esnafa Yardımlaşma çağrısı yaptı.

Giriş
Güncellenme

Başkan Sağlam, Korona Virüsü nedeniyle ülkemizin ve ilçemizin zor günlerden geçtiğimiz bu süreçte yaklaşık 2 aydır kapalı olan esnafların bir aylık kira bedellerinin durumu müsait olan esnaf arkadaşların ödemesi ricasında bulundu.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma zor günlerden geçtiğimiz bu süreçte yaklaşık 2 aydır kapalı olan esnaf sayımız mevcut esnaf sayımızın 1/5, her beş esnaftan 4 açıktır. Açık olsa dahi krizden çoğumuz ciddi şekilde etkilendik. Ancak hiç dükkanını açamayan kardeşlerimizi düşününce onlardan ne kadar daha avantajlı olduğumuzu görürüz.

Her dört esnaf komşu bir esnafın en azından bir aylık kirasını karşılarsak hem ilişkilerimiz hem de birbirine karşı sorumluluklarımız artar.

Bölüşürsek tok oluruz

Bölünürsek yok oluruz.

İmkânlar ölçüsünde karşılık bulacağına inancım tam olup bu zor günleri en kısa zamanda atlatmayı Allah CC den niyaz ediyorum.

İşleriniz hayırlı, ibadetleriniz makbul olsun selam ve dua ile. Allah a emanet olun!

Başkan Kadem sağlam’ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma ilk cevap gecikmeden ZİYA Mağazacılık sahibi Yusuf Ziya Çobanoğlu’ndan geldi.

Kadem Sağlam yine sosyal medya hesabından çağrısına olumlu cevap veren Ziya Mağazacılık sahibi Yusuf Ziya Çobanoğlu’na iş yerini ziyaret ederek katkılarından dolayı teşekkür ederek Allah CC bereketini artırsın dedi.