UYAN DÜNYA ÜZERİNDEN BİR ADNAN DEMİRTÜRK GEÇTİ!

Yeniden Refah Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanlığı ve Erbakan Vakfı Vakfıkebir Şubesi, Milli Gençlik Vakfının efsane Başkanı Adnan DEMİRTÜRK’ü unutmadı.

Giriş
Güncellenme

Bu konuda bir mesaj yayınlayan Yeniden Refah Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Sadettin ÇİÇEK, mesajında şu ifadelere yer verdi;

 “15 Mayıs'ın bizim için önemi Milli Gençlik Vakfı Genel Başkanı Adnan DEMİRTÜRK’ün Şehadetinin yıl dönümü oluşudur. O güle sevdalı bir başkan, O saatleri zafere ayarlayan adam, Milli Gençlik Vakfı Genel Başkanımız, gençliğin Mücahid, Şehid ağabeyi, büyük dava adamı Adnan DEMİRTÜRK Başkanımızı Şehadetinin 21. Yılında hasretle ve rahmetle anıyoruz. “Tılsımı bozmayın. Tılsım kanlı bir kefenle Allah’ın huzuruna çıkmaktır.” “Tohum saç, bitmezse toprak utansın! Hedefe varmayan mızrak utansın! Hey gidi Küheylan, koşmana bak sen! Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!”diyen Milli Gençliğin merhum ağabeyi Adnan DEMİRTÜRK yaptığı çalışmalarla gençlere ufuk açmıştır.

Bu vesile ile başta bu ülkeyi kurmak için canlarını veren aziz şehidlerimizi , Milli Görüş davasına gönül vermiş ve ahrete intihal etmiş ağabey, kardeşlerimizi ve Milli Görüş davasını kuran ve bizlere öğreten Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN hocamızı saygıyla anıyor, bütün şehidlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.”

Programa katılanlar;

Yeniden Refah Partisi Trabzon İl Başkan Yardımcısı Yalçın ONUR, Yeniden Refah Partisi Akçaabat İlçe Başkanı Barış SANDIKÇI, Yeniden Refah Partisi Çarşıbaşı İlçe Başkanı Gökhan ŞAHİN, Yeniden Refah Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Sadettin ÇİÇEK ve ilçe Teşkilat Üyeleri, Erbakan Vakfı Vakfıkebir Şube Başkanı Ömer Faruk BULUT.